sadsad x
asdasd

Çocuklar İçin İlk Kodlama ve Algoritma Aktiviteleri - 4 Kitap

İlk Kodlama ve Algoritma Aktiviteleri setimizin içerisindeki çocuklar için algoritma etkinliklerinin kazanımları nelerdir?

Buradaki kazanım soyut kavramları mesafe, şekil, yön gibi kavramlarla somutlaştırarak çocuğun nesnelerin birbiriyle ilişkilerini temel düzeyde kodlama diliyle anlaması amaçlanıyor.

Çocukların Kişisel Gelişimleri İçin - Beni Herkes Sever Aktiviteli Değerler Eğitimi Serisi - 10 Kitap

Beni Herkes Sever Çünkü Ben Saygılıyım...

Beni Herkes Sever Aktiviteli Değerler Eğitimi Serisi çocukların okul öncesi dönemde sosyal ve duygusal gelişimlerine destek olması için düşünülerek hazırlanmış bir aktivite eğitim setidir.

Meraklı ve Araştırmacı Çocuklar İçin - İlk Kütüphanem Seti - 5 Kitap

Erken çocukluk döneminde çocuklar yaşam, çevre, canlılar, duyular, hava, su, uzay gibi konular üzerine meraklıdırlar.

Çocuğun merak ettiği konular araştırılmalı, merakı giderilmeye çalışılmalı ve bu yönde teşvik edilmelidir. Çünkü bu dönemde çocuklar artık dünyayı tanımaya ve öğrenmeye hazırdırlar. Ayrıca bilim eğitimi çocukların ileriki dönemleri için de olumlu etkiler yaratmaktadır.

Okul Öncesi Çocuklar İçin Kitap Önerisi - Her Güne Bir Aktivite - 365 Aktivite

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Her Güne Bir Aktivite - 365 Aktivite kitabı çocuğunuzun gelişimi için faydalı birçok etkinliği içerisinde bulabileceğiniz harika bir tavsiye niteliğinde.

Okul Öncesi Çocuklar İçin Kitap Önerisi - 0-3 Yaş İlk Kitaplarım Serisi Hayvanlar - 12 Kitap

Bu set 0-3 yaşa kitap okumayı sevdirmek için şekilli ve renkli sayfa tasarımlarıyla çocukların oldukça dikkatini çekiyor. Çünkü bu dönem çocukları 5 duyu organlarıyla çevresini keşfediyor. Renkli eğlenceli olan her şey onlar için yeni bir dünyadır.

Doğa temalı, hayvan karakterli olan resimli kitaplar çocukların daha fazla ilgisini çeker. Okurken resimleri incelemeyi ve hayal kurmayı çok severler.

Ayrıca bu sevimli hikayeler çocuklara hayvan sevgisini ve dostluğunu da aşılamakta. Böylece çocuklar çevresindeki her canlıya karşı sevgi beslemeyi küçük yaşta öğrenmiş oluyor.

Hayvanları tanıyalım kitap setimiz son zamanların en sevilen okul öncesi kitap önerileri listesinde ve çocukların okuması gereken kitaplar arasında yer alıyor.

Ömer Seyfettin Öyküleri

Ömer Seyfettin hikaye kitaplarının çocukların eğitimine katkı sağlayacak unsurlar bakımından oldukça zengin olması okul müfredatlarında çocuklara okuma alışkanlığı kazandıran kitapların başında gelmektedir.

Okul Öncesi Çocuklar İçin Kitap Önerisi

Çocuklarda zeka nasıl geliştirilir sorusunun yanıtını arayan ebeveynlere 3 yaş üstü çocuklar için dikkat ve zeka geliştirme kitabımızı incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Samed Behrengi Öyküleri

Kitapci blog olarak bu yazımızda çocukların okuması gereken kitaplar kategorisinden ilkokul çocuklarının severek okudukları oldukça eğitici iki kitaptan bahsedeceğiz. Bu kitaplardan birisi sevgiyi, emeği, sabrı diğeri başarıyı, cesareti anlatıyor.

Dijital Pazarlama: Yayıncılık Sektöründe Önemli Bir Strateji

Geleneksel yayıncılık, dijital dönüşümün etkisiyle büyük bir değişim yaşıyor.
Bu değişimin merkezinde ise dijital pazarlama stratejilerinin önemi giderek artıyor.
Artık okuyucular, bilgiye erişmek için sadece basılı kitaplara değil, aynı zamanda dijital içeriklere de yöneliyorlar.
Bu nedenle, yayıncılar da kitlelere ulaşmak ve ilgilerini çekmek için dijital pazarlama araçlarını etkin bir şekilde kullanmalılar.

Bu dijital pazarlama hizmetlerine erişmek için güvenilir bir kaynak arıyorsanız,

www.ssdijital.com sizin için doğru adres olabilir. 

Çocuklara Matematik Nasıl Sevdirilir

Çoğumuzun korkusu olan matematik aslında küçük yaşlardan itibaren doğru tekniklerle bizlere öğretilmediği için pek hoşlanılmayan bir alan olmuştur. Sayılar korkutucu simgeler değil aksine dünyayı anlamanın simgesel bir dilidir. Tıpkı bir alfabe gibi, nasıl kendimizi ifade edebilmek için harfler kullanıyorsak dünyayı anlamak içinde sayıları kullanıyoruz.

Matematiğin babası ünlü filozof Pisagor diyor ki; “Evreni ancak matematikle açıklayabiliriz.”

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.